Vánoční naježení

Dnes mi Ježíšek u tatína doma pod stromeček naježil spacák na cesty. Je speciálně do tropů, ideální teplota 15 -17 stupňů, s teplovložkou i míň. A to vše má půl kila, čili to vypadá, že se nebudu muset vzdávat některých ze svých životně nutných léčiv, které budou zabírat většinu batohu;)

Dneska v noci podniknu testovací spaní, neboť mám v pokoji jenom o trošku víc, dám vám vědět, jak to dopadlo.

Přeji všem Feliz Navidad (tlusté a veselé)…..

 

Drobné nové zprávy:

od Luu:
  1. zpráva – sehnala jsem cestovní kartáček a pastu!!!!! půlení držátka a 1 pasta pro 4 lidi odpadá, minipasta stačí pouze pro moje a Martiny tesáky. To znamená o pár gramů na zádech míň.
  2. zpráva – nezbylo než koupit ještě jeden ručník….došlo mi, že když si umeju vlasy a použiju ručník č. 1, už bych si zbytek mohla utřít tak do ponožek….to znamená o dost gramů na zádech víc. (POZOR – NOVÁ POZNÁMKA: poté, co jsem se s Hankou dohodla, že jí a Michalovi ty ručníky koupím taky, aby neutrpěly jejich ponožky, a poté, co jsem jim je fakt koupila, nakráčel Michal domů s výrazem iniciativní hrdosti, neboť mu došlo, že jim každému jeden ručník nestačí, a proto koupil další dva – Hanka to asi začne prodávat;) )
  3. zpráva – zítra jdeme domlouvat podrobnosti příletu, hadrů, pojištění, cesty a tak, dám vědět výsledky.
  4. zpráva – mám pláťáky, maskáče s kytkama, říkám jim „kytkáče“…..ale nějak jsem z toho vyhubla, takže už mi jsou nejenom dlouhý, ale taky mi padají…říkejte mi modelka roku;)
  5. zpráva – zítra prolezeme outdoorový outlet, nemáme kalhoty, boty, moskytieru, atd.

Luu se představuje:

Fyzicky žiju v Praze, uvnitř své hlavy pak po celé zeměkouli. Nejvíc ze všeho bych si přála schopnost teleportace. Až na pár výjimek chci vidět celý svět....
Příspěvek byl publikován v rubrice Kostarika, Nicaragua, Panama se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s