Vánoce á la Costa Rica v Praze

Takže jsem se nemýlila a bylo mi včera naježeno velmi mnoho věcí do Kostariky a jak jsem se bavila dneska po telefonu s Hankou, tak i ona dostala žůžo věci. Nejvíc se asi vyznamenala sestra, která mi věnovala vkusně zabalený balíček poslední pomoci, v krásném fialovém šifónu jsou náplasti, tyčinka po bodnutí hmyzem a spousta prášků proti průjmu;) Myslím, že až všchno, co chci brát, nasypu na hromadu, budu muset zase asi půlku věcí ubrat, pokud nechci mít zavazadlo, co váží 100 kilo….i když, jestli budeme mít půjčené to auto, to by byla jiná, co Martito?;) To bych si vzala i sandály s mašlí a osm druhů rtěnek.

K nově sem umístěné anketě o hadovi jsem chtěla pouze podotknout, že role jsou již dopředu pečlivě rozděleny: já ležím uštknutá a volám nahlas o pomoc a sprostě nadávám, Hanka vysává jed z rány, Michal pronásleduje hada pachatele a Marta listuje příručkou o hadech, aby zjistila, jestli je pouze jedovatý či jedovatý smrtelně. Proč zrovna já musím být ta oběť, to nevím, ale shodli se na tom všichni…..

Luu se představuje:

Fyzicky žiju v Praze, uvnitř své hlavy pak po celé zeměkouli. Nejvíc ze všeho bych si přála schopnost teleportace. Až na pár výjimek chci vidět celý svět....
Příspěvek byl publikován v rubrice Kostarika, Nicaragua, Panama se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s