Haďák

 

od Luu:

Než si o víkendu najdu trochu času, abych napsala zase nějaký legrační a zajímavý příspěvěk (všem, kteří jsou uchváceni mou vtipností a smíchy se doma u čtení blogu válejí pod stolem, tímto DĚKUJI za povzbuzování), chci všechny čtenáře blogu alespoň oblažit fotografií hada, který kraluje naší oblíbené anketě, a o kterém tady již byla mnohokrát řeč.

Had, kterému v Kostarice říkají „Tres horas y adios“ (neboli v překladu „Tři hodiny a sbohem“) je v češtině odborníky nazýván Křovinář sametový (latinsky Bothrops asper) a je to prý jeden z nejjedovatějších hadů na světě.

Marta říká, že si ho v Kostarice nikdy nevšimla, což jen dokazuje, že jeho technika maskování v pralese je velmi dobrá, a proto je asi jednoduché na něj šlápnout (což mi připomíná, že bych měla poděkovat také všem čtenářům, kteří ochotně souhlasí s tím, že uštknutým členem výpravy budu JÁ, neboť to odpovídá mé celoživotní karmě).

Luu se představuje:

Fyzicky žiju v Praze, uvnitř své hlavy pak po celé zeměkouli. Nejvíc ze všeho bych si přála schopnost teleportace. Až na pár výjimek chci vidět celý svět....
Příspěvek byl publikován v rubrice Kostarika, Nicaragua, Panama se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s