Jak jsem cestovala v roce 2013

Tak na mne takhle v neděli ráno vyplivl server, přes který si už pár let zařizuji ubytování, roční statistiku. Podle toho, jak jsem si hledala ubytování, jsem prý za letošní rok nacestovala 9.210 km. Dále jsem byla informována, že průměrná cena ubytování byla 1.397,- Kč za dvoulůžkový pokoj a noc, oproti průměrnému Čechovi, který platí většinou 2.587,- Kč.

A to jsem si vědoma toho, že podstatné navýšení způsobil hotel na Tremitských ostrovech, kam jsem se nakonec vůbec nedostala kvůli vysokým vlnám na moři a hotel v Amsterodamu a Londýně, nejdražších ubytovacích městech, kde jsem kdy bydlela. Ale i tak, dobrá průměrná cena to je.  Když to spojím s tím, že letenky nakupuji ve slevách (Bari za 1.000,- Kč, Liabon za 4.500,- Kč,  apod.), tak mi vychází, že to cestování neleze do peněz zas tak hrozně, jak by si někdo mohl myslet. Tedy, pokud si na místě nekoupím kabelku od Armani, že, to je pak jiná :)))

Vím, že čtenářů mám hodně (vidím vás ve statistikách), ale nějak nediskutují. Tak pokud budete chtít, pojďte si dát tipy na to kdy a kam co nejlevněji!

A díky, že mne stále čtete. Díky, díky díky!

Luu

IMG_5040

Luu se představuje:

Fyzicky žiju v Praze, uvnitř své hlavy pak po celé zeměkouli. Nejvíc ze všeho bych si přála schopnost teleportace. Až na pár výjimek chci vidět celý svět....
Příspěvek byl publikován v rubrice mimo rubriky :) se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na Jak jsem cestovala v roce 2013

  1. jeremy napsal:

    mohu se zeptat jaký to je server? booking.com ?

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s