Pokojová zvířena Srí Lanky

Asi tři týdny po návratu jsem se konečně dokopala k tomu, abych dala na blog fotky.

Při jejich prohlížení a třídění mi došlo, že bude potřeba sepsání nového postu, který se bude zabývat živočišstvem, se kterým jsme sdíleli bydlení v různých částech ostrova.

Takže, začneme ropuchou z Dambully:

Další dvě potvory na nás čekaly v hotelu v Haputale. První z nich jsme si všimli hned při ubytování – na okně visla tato obrovská můra, která (jak je vidět i na obrázku) vytvářela na skle kokon s vajíčky. Nemusím dodávat, že při tom, jak se štítím obyčejných středoevropských malých můr, jsem měla z této obří své osobní noční můry.

Ovšem v Haputale to nebylo všechno. Stejné místo nám v půl páté ráno před výšlapem na Lipton Seat naservírovalo v koupelně štíra:

V Tangalle jsme pak marodili ve společnosti této žabky (porovnejte prosím s příbuznou z Mexika,  z indiánské osady Lacandona), která okupovala koupelnu:

To nejpodivnější zvíře se však ukázalo v koupelně poté, co se žabka odstěhovala. Tady to máte. Co to je? Pavouk? Štír? Nějaký hopsavec? Nebo všechno dohromady?

P.S.: mělo to asi tak 8 cm na šířku.

Luu se představuje:

Fyzicky žiju v Praze, uvnitř své hlavy pak po celé zeměkouli. Nejvíc ze všeho bych si přála schopnost teleportace. Až na pár výjimek chci vidět celý svět....
Příspěvek byl publikován v rubrice Sri Lanka se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na Pokojová zvířena Srí Lanky

  1. previt napsal:

    Zdravím, a připodotýkám, že posledním zástupcem pokojové zvířeny je bičovec.:) Umí být i větší, ale je neškodný. Moje sestra měla cukání zakoupit si ho na chovatelském veletrhu k Vánocům.:D

    P.S.: Máte hezký blog.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s